Naudotojo vadovo neskaitai, dažnai techniką taisai

Naudotojo vadovo neskaitai. Vilniuje dirbantys remonto meistrai tvirtina, kad neretai, buitinės technikos gedimas atsiranda dėl vartotojų kaltės. Taip nutinka tada, kai šie, neperskaitę naudojimo instrukcijos mano, kad apie prietaisą žino visko ir yra pasiruošę jį naudoti.

Naudotojo vadovo neskaitai

naudotojo vadovo neskaitai

Naudinga prisiminti, kur padedamas naudotojo vadovas, kai su nauja buitine technikas yra randamas pakuotėje, kartu su prietaisu. Greičiausiai, jis įdedamas į stalčių ir pamirštamas, kol nenutinka tai, kas pradeda kelti nepatogumų. Sugedęs prietaisas priverčia išknisti visus stalčius, peržiūrėti visas lentynas su dokumentais ir nerealiai apsidžiaugti radus jį. Bet kodėl vartotojai jo ieško tik buitinei technikai sugedus? Naudotojo vadovo neskaitai, dažnai techniką taisai. Tokį šūkį sugalvojo Vilniuje remonto paslaugas teikiantys meistrai. Jie geriausiai žino ir gali patvirtinti, kad 8 iš 10 prietaisų gedimų atsiranda dėl vartotojų kaltės.

Garantija ilgesniam prietaiso veikimui

Jei vis dar manote, kad vartotojo vadovas Jums nėra reikalingas pagalvokite, kad prie prietaiso jis yra pridedamas ne veltui. Gamintojas, po ilgų bandymų bei testų, vartotojams surašo atmintinę, kurioje nurodo veiksmus, kurie yra draudžiami ir kurie prailgins prietaiso veikimą nereikalaujant remonto. Sakysite, pasakos?

Indaplovės

Paimkime kaip pavyzdį indaploves. Jos tarnauja plaunant nešvarius indus ir taupant mūsų laiką. Tačiau skaitę vartotojo vadovą žino, kiek jų indaplovė talpina indų ir kokius veiksmus karts nuo karto privalu atlikti.

  • Į indaplovę sudėti nuo maisto likučių valytus indus;
  • Kartą per mėnesį išvalyti indaplovės filtrus;
  • Retkarčiais praplauti ir indaplovę.

Nevalyti indaplovės filtrai veda prie vandens išmetimo mechanizmo funkcijų apsunkinimo. kaistantis mechanizmas gali imti ir perdegti. Todėl nežinantys, kad reikia valyti indaplovių filtrus veda prie greitesnio prietaiso gedimo.

Skalbimo mašinos

Kas tai dėžei gali nutikti, gali kilti toks klausimas daugeliui skaitančių. Tačiau yra daugybė neteisingai atliekamų, kurie gali privesti ir skalbimo mašiną prie gedimo.

  • Per didelis miltelių kiekis skalbiant;
  • Per didelis skalbinių kiekis skalbimo metu;
  • Mygtukų junginėjimas be tikslo;

Per didelis skalbimo miltelių kiekis skalbyklėje gali užkimšti ją. Siurbliukas, kuris išpila vandenį iš skalbimo mašinos gali tiesiog perkaisti bedirbdamas. Perkrauta skalbiniais skalbyklė dėl per didelio krūvio apkrauna prietaiso variklį ir guolius. Variklis gali perdegti, o guoliai pradėti ūžti lyg Jūsų namuose planuotų nusileisti Boeing lėktuvas. Todėl neatsakingai naudojant skalbimo mašiną, net ir “skardinei dėžei” gali prireikti Vilniuje dirbančių remonto meistrų pagalbos.

Todėl visada, po naujos buitinės technikos įsigijimo, stenkitės pasidomėti kaip prietaisą pajungti, naudoti ir prižiūrėti.

Buitinės technikos remontas Vilniuje – Vilniausmeistrai.eu